جهت مشاوره و راهنمایی برای افتتاح استودیو ایکس بادی اکتیو تماس بگیرید.
تهران،پاسداران دروس،کماسائی
پلاک 1

دستگاه EMS چیست؟ · تنها نمایندگی انحصاری ایکس بادی در خاورمیانه

دستگاه EMS چیست؟

دستگاه EMS چیست؟

دستگاه EMS ای ام اس شبیه سازی الکترونیکی عضله ای میباشد. این شیوه تمرینی جریان و پالس های الکتریکی برای انقباض انبساط عضله ها یعنی تنش به طریق کنترل شده به کار گرفته میشود.

تمرین با دستگاه EMS ای ام اس . اکتیو کردن همزمان همه عضله ای (پشت، پاها، دست ها شکم، و کفل). به وسیله جلیقه ای مخصوص تمرین کل بدن به فرم صحیحی را فراهم میکند. که در آن محدودیت ها جبران میشوند. و از جریان های یک طرفه یا بارهای اشتباه و عدم میزان اجتناب میشود.
دیگر نکته مهم تمرین (ای ام اس) ذخیره کردن زمان است.به طور مثال، با ۲۰ دقیقه تمرین کل بدنی . بهبودهای عملکردی ممکن است که در تمرین های کلاسیک با صرف زمانی 6 یا 7 ساعت به سختی به دست آید.
بنابراین، تمرین با دستگاه EMS ای ام اس  نباید بیشتر از هفته ای دو یا سه بار به کار رود زیرا بدن حدود ۴۸ ساعت نیاز دارد تا از چنین تمرین قدرتی دوباره تولید شود.

عوارض دستگاه EMS ای ام اس

سازمان غذا و داروی امریکا نگرانی خود را از عوارض دستگاه EMS ای ام اس به دلیل استفاده بی رویه بیشتر از حد مجاز اعلام کرده .اما این دستگاه و متد را رد نکرده. بلکه توصیه های لازم را انجام داده جدا از این این دستگاه باید در کنار مربی مخصوص صورت گیرد. تا شرایط بدنی هر فرد را انالیز کرده و از تنظیمات نامربوط اسفاده نکند. بنابر این برای دستگاه EMS ای ام اس افراد مبتدی که خودشان میخواهند .تمرینات را انجام دهند مناسب نیست و از عوارض دستگاه EMS ای ام اس به شمار می اید.

در استودیو با دستگاه EMS ای ام اس مربی شخصی شما همیشه در کنارتان خواهد بود. و توصیه ها و راهنمایی های لازم را ابه شما گوشزد خواهد کرد.

هزینه EMS

هزینه EMS در مقایسه با سایر ورزش ها بسیار مناسب میباشد. اگر زمان شما برایتان بیشتر اهمیت دارد. این نکته که فقط با 40 دقیقه استفاده از دستگاه EMS ای ام اس در هفته مطابق با زمان 6 تا 8 ساعت حضور در باشگاه و تمرینات سخت میباشد.و البته نتیجه بهتری بدست خواهد امد چرا که با وزنه کم و فشار کمتر به مفاصل عضله ها سریع تر ساخته میشوند. و همچنین لاغری زودتر اتفاق می افتد. هر جلسه تمرینی بین 150 تا 300 هزار تومان در باشگاه های دارای EMS ارائه میشود.

تمرینات بدنسازی و لاغری با EMS

ساخت عضله بدون چربی هدفی است. که ما با استفاده از متد EMS دنبال میکنیم .همانطور که میدانید چربی ها حجم بیشتری از عضله اشغال کرده اند. همچنین برای ساخت عضله ها انرژی خیلی زیادی مصرف میشود این به معنی عضله سازی و کاهش ساز است.
درباره چربی سوزی بیشتر بدانید
در یک تحقیق در دانشگاه المان بعد از استفاده و رژیم مناسب هر فرد در خانم ها اتفاقی افتاد این بود که بدون تغییر چشمگیر در وزنشان شاهد کم شدن دور کمر باسن و ران ها بودند و در اقایان کاهش ساز شکم و افزایش عضلات بازو تغییری بود که ایجاد شده بود
فقط 20 دقیقه در هر جلسه و در هفته دوبار کافی است، تا شاهد نتیجه دلخواه خود باشید.

نتایجی که بعد از چند هفته استفاده از دستگاه های پر فشار بدنسازی انجام میدادید تنها با استفاده و تمرینات ای ام اس در چند جلسه مشهود خواهد بود. EMS متدی است که با دستگاه ایکس بادی  اکتیو انجام میشود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.