جهت مشاوره و راهنمایی برای افتتاح استودیو ایکس بادی اکتیو تماس بگیرید.
تهران،پاسداران دروس،کماسائی
پلاک 1

ایکس بادی · ایکس بادی

ایکس بادی

ایکس بادی

معمولا وقتی نوبت به ورزش کردن می‌رسد، چندین بار به خودتان می‌گویید که خیلی شلوغ، خیلی پیریا خیلی خسته هستید. بهانه‌های زیادی وجود دارند که افراد برای جلوگیری از خوش اندام شدن و کاهش وزن به کار می‌برند که بهترین بخش زندگی خود را از دست می‌دهند. اما هیچیک از این بهانه‌ها در مورد آموزش ایکس بادی قابل اجرا نیستند.

 

آموزش Xbodyاز اروپا آغاز شد و به سرعت در آمریکای شمالیهم گسترش یافت و به دلیل قابلیت‌های باورنکردنی آن در بین افراد مشهور و ورزشکاران محبوبیت فوق العاده‌ای پیدا کرد. با این حال، فناوریEMS XBody برای همه افراد از 14 سال به بالا، صرف نظر از سطح تناسب اندام مناسب است و به شما این امکان را می‌دهد تا با تقویت تلاش خود با تحریک الکتریکی ماهیچه، به نتایجیک تمرین 90 دقیقه‌ای تنها در 20 دقیقه برسید.

 

ایکس بادی چیست چگونه انجام می‌شود؟

هنگامی که برای تمرینایکس بادی خود به Excel Health رسیدید، از شما خواسته می‌شود که ساق و پیراهنXBodyمخصوص را بپوشید. این لباس‌ها از موادی ساخته شده‌اند که رسانایی را تسهیل می‌کنند. سپس یک جلیقه و کت و شلوار مخصوص از بالا پوشیده می‌شود.

این کت و شلوار قدرت EMS را به طور همزمان روی همه گروه‌های عضلانی اصلی – سینه، پشت، معده، پاها، بازوها و باسن اعمال می‌کند. سپس به مدت بیست دقیقهباید حرکات اساسی مانند اسکات، لانژ و حلقه‌های دوسر بازو را انجام دهید. این کارها ممکن است آسان به نظر برسد. اما با مقاومت اضافه شده می‌توانید به سختی (یا به همان اندازه وزن) که می‌خواهید روی آن کار کنید، برسید.

در طول تقویت سنتی عضلات، مغز تکانه‌هایی ارسال می‌کند که عضلات خاصی را برای انقباض تحریک می‌کند. اما همه ماهیچه‌ها ارتباط خوبی با مغز ندارند و ممکن است فقط انرژی از دست برود. با لباس مخصوص ایکس بادی و خرید دستگاه ems، حتی ماهیچه‌هایی که به طور معمول فعال نمی‌شوند را به راحتی می‌توانید فعال و تحریک کنید.

 

تفاوت ای ام اس با ایکس بادی

خرید دستگاه emsو استفاده کردن از آن باعث برانگیختنو انقباض عضلانی با استفاده از تکانه‌های الکتریکیمی‌شود. در حالی که خرید دستگاه ای ام اسآنچنان جدید نیست و برای چندین دهه توسط فیزیوتراپیست‌ها برای توانبخشی عضلانی استفاده شده استاماXbody آن را به سطح و لول بعدی می‌برد.ایکس بادی تمرینی با کیفیت بالاتر و شدیدتر از تمرینی که بدون آن ممکن است برای شما فراهم کند.


مزیت‌های
EMS

ویژگی‌های دستگاه ای ام اس

ویژگی‌های گوناگونی وجود دارند که می‌توانید از این دستگاه مشاهده کنید که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

عضله سازی می‌کند

الکترودها به طور استراتژیک در لباس مخصوص قرار می‌گیرند و مستقیماً روی هر گروه عضلانی اصلی تمرکز می‌کنند؛ بنابراین تمام تکانه‌ها به هدف خود می‌رسند، حتی تارهای ماهیچه‌ای که با ورزش‌های سنتی از دست می‌رفتند. با این لباس همانطور که حرکت می‌کنید، عضلات شما برخلاف انقباضات خود عمل می‌کنند و عضله و قدرت بیشتری می‌سازند.

وضعیت بدن را بهبود می‌بخشد

استفاده از EMS می‌تواند وضعیت شما را بهبود بخشد. نه تنها تمرینات ویژه‌ای برای کمر، بازو و شانه ها وجود دارد، بلکه الکترودهایی که در این دستگاه در امتداد نخاع تعبیه شده است، عضلاتی که به ندرت استفاده می‌شوند را تقویت می‌کند و می‌تواند منجر به تسکین مشکلات کمر هم شود.

مفاصل را تسکین می‌دهد

بسیاری از اشکال ورزشی فشار بیشتری بر مفاصل وارد می‌کنند اما با EMS، تکانه‌های الکتریکی مستقیماً روی عضله کار می‌کنند؛ بنابراین فشاری روی مفاصل یا فشار اضافیایجاد نمی‌شود. با کمک یک متخصص می‌توان آن را پس از آسیب دیدگییا برای تسکین درد مفاصلهم استفاده کرد.

ایکس بادی

سیستم عضلانی را متعادل می‌کند

با هدف قرار دادن گروه‌های ماهیچه‌ای مناسب با الکترودهای استراتژیک قرار داده شده در لباس، EMS می‌تواند برای تقویت عدم تعادل عضلانی و عضلات توسعه نیافته نیز استفاده شود.

کالری بیشتری بسوزانید

داشتنبافتماهیچه‌ای فعال‌تر نیاز به دریافت انرژی بیشتری دارد که منجر به سوزاندن کالری بیشتر، حتی در هنگام استراحت هم می‌شود.

دستیابی به بدنی شاداب

EMS تمام بدن می‌تواند به تقویت عضلات، سوزاندن چربی و کاهش سلولیت کمک کند. با این دستگاه گردش خون در بافت‌های عضلانی و همبند افزایش می‌یابد که منجر به سفت‌تر شدن پوست می‌شود.

صرفه جویی در زمان

نداشتن زمان کافییکی از دلایل اصلی افرادی است که می‌گویند ورزش نمی‌کنند. با Xbodyمی‌توانید نتایجیک تمرین 90 دقیقه‌ای را تنها در 20 دقیقه به دست آورید که شامل عضله سازی، تقویت و جلسات کاردیو مطابق با اولویت خودتان می‌شوند.


مزیت‌های
XBody

مزیت‌های تمرین ایکس بادی

تمرینایکس بادی باعث ایجاد توده عضلانی بدون چربی می‌شود و فعالیت متابولیک را در طول ساعت‌ها بعد از آن افزایش می‌دهد. شما می توانید تا 500 کالری در طول تمرینXBody EMS خود و تا 2000 کالری در 24-48 ساعت آینده بسوزانید.

به این ترتیب می‌توان وزن را به طور مناسب و پایدار کاهش داد؛ به خصوص در ارتباط با تغذیه سالم. همچنین برایخانم‌ها، XBodyمتوجه کاهش دور کمر عمدتاً در مناطق سخت همهست: کمر، لگن و ران. تاثیر چربی سوزی تمرینXBody EMS بر بدن بانوان اجتناب ناپذیر است. سفت شدن قفسه سینه و بازوها نیز با این روش قابل دستیابیهستند.

با تمرین‌هایXBodyمی‌توانید چربی را به سرعت کاهش دهید. توده عضلانی بدون چربی را افزایش دهید. و فقط پس از دو تا سه ماه برنامه تمرینی منظم در بیست دقیقه همراه با یک رژیم غذایی سالم. نتایج چشمگیری کسب کنید.

خرید دستگاه ای ام اس

با خرید دستگاه ای ام اس می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اندام دلخواه خود برسید. همانطور که گفته شددستگاه EMS و Xbodyویژگی‌ها و مزیت‌های زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های آن صرفه جویی در زمان است. شما با این روش مخصوص از ورزش. می‌توانید در چربی‌سوزی و رسیدن به اندام دلخواه خود میان‌بر بزنید.

اگر کارمند هستید و یا به دلیل کار زیاد و یا حتی مشغله‌های درسی و تحصیلی.نمی‌توانید زمان زیادی برای ورزش بگذارید. ایکس بادی راه حل مخصوص شماست. ما در مجموعه ورزشی خودمان با ارائه بهترین راهکارها و با داشتن سال‌ها تجربه در این زمینه.می‌توانیم راهنمای شما باشیم. فقط کافی است تا با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.